-
14 აპრილი 2024 15:03"ბეტისმა" "ბაქსვუდთან" 1/4 ფინალური სერია ბოლო წუთზე გატანილი გოლით მოიგო!
-
"ბეტისმა" "ბაქსვუდთან" 1/4 ფინალური სერია ბოლო წუთზე გატანილი გოლით მოიგო!
"ბეტისის აკადემია" 3-2 "ბაქსვუდი" -
13 აპრილი 2024 20:08ლიგა 2-ში "დინამოს" ფინალური მეტოქე "თსუ 2" იქნება!
-
ლიგა 2-ში "დინამოს" ფინალური მეტოქე "თსუ 2" იქნება!
"თსუ 2" 4-3 "თსუ 2" | 1/2 ფინალი (3) -
13 აპრილი 2024 17:05"ჯიპა"-მ "ბსსა" დაძაბულ 1/2 ფინალურ სერიაში დაამარცხა!
-
"ჯიპა"-მ "ბსსა" დაძაბულ 1/2 ფინალურ სერიაში დაამარცხა!
"ჯიპა" 4-3 "ბსსა" | 1/2 ფინალი (2) -
13 აპრილი 2024 15:03"ტიფლისი" სადებიუტო სეზონში ლიგა 3-ის ჩემპიონობისთვის იბრძოლებს!
-
"ტიფლისი" სადებიუტო სეზონში ლიგა 3-ის ჩემპიონობისთვის იბრძოლებს!
"ტიფლისი" 7-1 "BSC" | 1/2 ფინალი (3)
გუნდი | თ. | ქ. | |
---|---|---|---|
1 | ტიფლისი | 14 | 34 |
2 | ბსსა | 14 | 33 |
3 | ჯიპა | 14 | 29 |
4 | აწსუ | 14 | 21 |
5 | BSC | 14 | 17 |
6 | UG 2 | 14 | 16 |
7 | რუსთავი | 14 | 10 |
8 | რიწა | 14 | 3 |
გუნდი | თ. | ქ. | |
---|---|---|---|
1 | FC UG | 14 | 30 |
2 | სეუ | 14 | 27 |
3 | თსუ 2 | 14 | 27 |
4 | გორი | 14 | 23 |
5 | დინამო (თბ) | 14 | 20 |
6 | ქუთაისი 2 | 14 | 19 |
7 | ილიაუნი 2 | 14 | 11 |
8 | EU | 14 | 4 |
გუნდი | თ. | ქ. | |
---|---|---|---|
1 | გრანდ ავლაბარი | 7 | 21 |
2 | SL ACADEMY | 7 | 18 |
3 | პირველი სკოლა | 7 | 15 |
4 | ბეტისის აკადემია | 7 | 10 |
5 | ბაქსვუდის სკოლა | 7 | 7 |
6 | კომაროვი | 7 | 6 |
7 | ლოგოსი | 7 | 6 |
8 | ხაშურის N9 სკოლა | 7 | 0 |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 1 | არენა 2 | 12:00 |
გრანდ ავლაბარი | 11:2 | ბაქსვუდის სკოლა | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 1 | არენა 2 | 14:00 |
ხაშურის N9 სკოლა | 6:11 | კომაროვი | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 1 | არენა 2 | 16:00 |
SL ACADEMY | 12:0 | ბეტისის აკადემია | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 1 | არენა 2 | 18:00 |
ლოგოსი | 3:8 | პირველი სკოლა |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 2 | არენა 2 | 12:00 |
ბეტისის აკადემია | 4:10 | პირველი სკოლა | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 2 | არენა 2 | 14:00 |
ბაქსვუდის სკოლა | 7:1 | ხაშურის N9 სკოლა | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 2 | არენა 2 | 16:00 |
კომაროვი | 4:3 | ლოგოსი | |
ფუტსალის ლიგა 3 - ტური 8 | არენა 2 | 18:00 |
BSC | 4:0 | რიწა | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 2 | არენა 2 | 20:00 |
SL ACADEMY | 1:3 | გრანდ ავლაბარი |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ფუტსალის თასი საკვალიფიკაციო - 1/8 | არენა 2 | 12:00 |
გორი | 7:3 | რიწა | |
ფუტსალის თასი საკვალიფიკაციო - 1/8 | არენა 2 | 14:15 |
ბსსა | 5:6 | ქუთაისი 2 | |
ფუტსალის თასი საკვალიფიკაციო - 1/8 | არენა 2 | 16:30 |
FC UG | 8:0 | რუსთავი | |
ფუტსალის თასი საკვალიფიკაციო - 1/8 | არენა 2 | 18:45 |
EU | 1:0 | თსუ 2 |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ფუტსალის თასი საკვალიფიკაციო - 1/8 | არენა 2 | 12:00 |
დინამო (თბ) | 3:3 [5:4] | UG 2 | |
ფუტსალის თასი საკვალიფიკაციო - 1/8 | არენა 2 | 14:15 |
ტიფლისი | 6:2 | აწსუ | |
ფუტსალის თასი საკვალიფიკაციო - 1/8 | არენა 2 | 16:30 |
ჯიპა | 5:2 | BSC | |
ფუტსალის თასი საკვალიფიკაციო - 1/8 | არენა 2 | 18:45 |
სეუ | 2:0 | ილიაუნი 2 |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 3 | არენა 2 | 15:00 |
ხაშურის N9 სკოლა | 2:14 | SL ACADEMY | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 3 | არენა 2 | 17:00 |
ლოგოსი | 5:3 | ბაქსვუდის სკოლა | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 3 | არენა 2 | 19:00 |
პირველი სკოლა | 6:3 | კომაროვი | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 3 | არენა 2 | 21:00 |
გრანდ ავლაბარი | 9:3 | ბეტისის აკადემია |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 4 | არენა 2 | 11:00 |
SL ACADEMY | 7:1 | ლოგოსი | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 4 | არენა 2 | 12:30 |
გრანდ ავლაბარი | 14:3 | ხაშურის N9 სკოლა | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 4 | არენა 2 | 14:00 |
ბეტისის აკადემია | 7:4 | კომაროვი | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 4 | არენა 2 | 15:30 |
ბაქსვუდის სკოლა | 5:9 | პირველი სკოლა |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ფუტსალის ლიგა 2 - ტური 12 | ქუთაისის სპორტის სასახლე | 14:00 |
ქუთაისი 2 | 2:1 | დინამო (თბ) |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 5 | არენა 2 | 16:00 |
პირველი სკოლა | 5:12 | SL ACADEMY | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 5 | არენა 2 | 17:30 |
ხაშურის N9 სკოლა | 2:16 | ბეტისის აკადემია | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 5 | არენა 2 | 19:00 |
კომაროვი | 2:4 | ბაქსვუდის სკოლა | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 5 | არენა 2 | 20:30 |
ლოგოსი | 3:5 | გრანდ ავლაბარი |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ფუტსალის ლიგა 3 - ტური 12 | არენა 2 | 12:00 |
ტიფლისი | 7:1 | რუსთავი | |
ფუტსალის ლიგა 2 - ტური 13 | არენა 2 | 14:15 |
სეუ | 2:4 | ქუთაისი 2 | |
ფუტსალის ლიგა 3 - ტური 12 | არენა 2 | 16:30 |
UG 2 | 6:2 | რიწა | |
ფუტსალის ლიგა 2 - ტური 13 | არენა 2 | 18:45 |
თსუ 2 | 4:4 | დინამო (თბ) | |
ფუტსალის ლიგა 2 - ტური 13 | არენა 2 | 21:00 |
EU | 2:7 | FC UG |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ფუტსალის ლიგა 3 - ტური 13 | არენა 2 | 16:00 |
რუსთავი | 4:1 | რიწა | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 6 | არენა 2 | 18:00 |
გრანდ ავლაბარი | 13:2 | პირველი სკოლა | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 6 | არენა 2 | 19:45 |
SL ACADEMY | 8:3 | კომაროვი | |
ფუტსალის ლიგა 3 - ტური 13 | არენა 2 | 21:30 |
ჯიპა | 1:1 | ტიფლისი |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 6 | არენა 2 | 12:00 |
ხაშურის N9 სკოლა | 0:15 | ლოგოსი | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 6 | არენა 2 | 13:30 |
ბეტისის აკადემია | 4:4 | ბაქსვუდის სკოლა | |
ფუტსალის ლიგა 2 - ტური 14 | არენა 2 | 15:30 |
გორი | 3:3 | EU | |
ფუტსალის ლიგა 2 - ტური 14 | არენა 2 | 17:45 |
დინამო (თბ) | 7:3 | ილიაუნი 2 | |
ფუტსალის ლიგა 2 - ტური 14 | არენა 2 | 20:00 |
FC UG | 0:1 | სეუ |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ფუტსალის ლიგა 2 - 1/4 | არენა 2 | 12:00 LIVE: sbm.ge |
FC UG | 5:3 | EU | |
ფუტსალის ლიგა 2 - 1/4 | არენა 2 | 14:30 LIVE: sbm.ge |
თსუ 2 | 5:2 | ქუთაისი 2 | |
ფუტსალის ლიგა 2 - 1/4 | არენა 2 | 17:00 LIVE: sbm.ge |
გორი | 3:7 | დინამო (თბ) | |
ფუტსალის ლიგა 2 - 1/4 | არენა 2 | 19:30 LIVE: sbm.ge |
სეუ | 1:4 | ილიაუნი 2 |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 7 | არენა 2 | 12:30 |
ლოგოსი | 4:6 | ბეტისის აკადემია | |
ფუტსალის ლიგა 3 - 1/4 | არენა 2 | 14:25 LIVE: sbm.ge |
აწსუ | 4:5 | BSC | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 7 | არენა 2 | 16:00 |
ბაქსვუდის სკოლა | 1:9 | SL ACADEMY | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 7 | არენა 2 | 18:00 |
კომაროვი | 4:10 | გრანდ ავლაბარი |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 7 | არენა 2 | 16:00 |
პირველი სკოლა | 10:2 | ხაშურის N9 სკოლა |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - 1/4 | არენა 2 | --:-- |
გრანდ ავლაბარი | 5:0 | ხაშურის N9 სკოლა | |
ახალგაზრდული ლიგა - 1/4 | არენა 2 | 12:30 |
პირველი სკოლა | 3:5 | კომაროვი | |
ახალგაზრდული ლიგა - 1/4 | არენა 2 | 14:00 |
ბეტისის აკადემია | 6:2 | ბაქსვუდის სკოლა | |
ახალგაზრდული ლიგა - 1/4 | არენა 2 | 15:30 |
SL ACADEMY | 9:3 | ლოგოსი | |
ფუტსალის ლიგა 2 - 1/2 ფინალი | არენა 2 | 17:30 LIVE: sbm.ge |
დინამო (თბ) | 3:0 | FC UG | |
ფუტსალის ლიგა 2 - 1/2 ფინალი | არენა 2 | 20:00 LIVE: sbm.ge |
თსუ 2 | 3:3 [1:0] | სეუ |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - 1/4 | არენა 2 | 16:00 |
კომაროვი | 8:5 | პირველი სკოლა |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - 1/4 | არენა 2 | --:-- |
გრანდ ავლაბარი | 5:0 | ხაშურის N9 სკოლა | |
ფუტსალის ლიგა 3 - 1/2 ფინალი | არენა 2 | 12:00 LIVE: sbm.ge |
ტიფლისი | 7:1 | BSC | |
ფუტსალის ლიგა 3 - 1/2 ფინალი | არენა 2 | 14:30 LIVE: sbm.ge |
ჯიპა | 4:3 | ბსსა | |
ფუტსალის ლიგა 2 - 1/2 ფინალი | არენა 2 | 17:00 LIVE: sbm.ge |
სეუ | 3:4 | თსუ 2 | |
ახალგაზრდული ლიგა - 1/4 | არენა 2 | 19:30 |
ლოგოსი | 0:7 | SL ACADEMY |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - 1/4 | არენა 2 | 12:30 |
ბაქსვუდის სკოლა | 2:3 | ბეტისის აკადემია |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - 1/2 ფინალი | არენა 2 | 12:00 |
SL ACADEMY | 0:0 | კომაროვი | |
ახალგაზრდული ლიგა - 1/2 ფინალი | არენა 2 | 14:00 |
გრანდ ავლაბარი | 0:0 | ბეტისის აკადემია | |
ფუტსალის ლიგა 2 - III ადგ. | არენა 2 | 16:00 LIVE: sbm.ge |
FC UG | 0:0 | სეუ | |
ფუტსალის ლიგა 2 - ფინალი | არენა 2 | 18:30 LIVE: sbm.ge |
დინამო (თბ) | 0:0 | თსუ 2 |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - 1/2 ფინალი | არენა 2 | --:-- |
გრანდ ავლაბარი | 0:0 | ბეტისის აკადემია | |
ახალგაზრდული ლიგა - 1/2 ფინალი | არენა 2 | --:-- |
SL ACADEMY | 0:0 | კომაროვი |